לא פשוט להפיק אירוע

 מה שכן, אם עושים זאת בחוכמה ונערכים לכך מבעוד מועד, אפשר להפיק אירוע מדהים. יש לקחת בחשבון להתייחס לכל החלקים, המרכיבים והפעולות שיש לעשות, שקשורות לאירוע עצמו. כך למשל, אם מדובר על הפקת אירוע לקבוצת עובדים במסגרת יום כיף או יום גיבוש, יש לשלב באירוע עצמו את האטרקציות השונות, המקומות בהם רוצים לבקר והאוכל. 

אם מדובר על אירוע משפחתי בסגנון חתונה, ברית/ה, בר//בת מצווה, אז צריך להיערך קצת אחרת. יש לבדוק כל מיני פרמטרים הקשורים למקום בו יתקיים האירוע, כמות המוזמנים, האוכל שיהיה באירוע, האטרקציות ועוד.  

מקום לאירוע – האם בשטח או במקום סגור? 

אירוע ניתן לבחור לקיים באולם, גן אירועים או אפילו בשטח. אם עושים זאת בשטח, יש לדאוג להתקשר עם חברה להשכרת ציוד לאירועים. כך תוכלו להיות רגועים שיש לכם שולחנות, כיסאות, מערכות ישיבה וכמו כן כלי אוכל. חברה מקצועית תדאג לכם לכל הציוד לקיום האירוע בשטח, מא' ועד ת'.  

אם מדובר על אירוע באולם או גן אירועים, אז כבר צוות המקום ידאג לכם לכל מה שאתם צריכים ואתם לא תצטרכו לדאוג לכלום. אתם תוכלו להגיע עם האורחים או המשתתפים באירוע ולהנות. 

האוכל באירוע 

אם האירוע מתקיים בשטח, זו יכולה להיות חברת קייטרינג בשרי או חלבי. בחרו את החברה על פי העדפת העובדים. אם העובדים מתחברים יותר לאוכל חלבי, בחרו חברה שתגיש מנות חלביות ואם מתחברים לאוכל בשרי, אז להיפך.  

אם מדובר על אירוע המתקיים באולם או בגן אירועים, אז כבר אתם תהיו מסודרים מבחינת האוכל. בדרך כלל, תוכלו לסגור חבילה משתלמת של השכרת המקום לאירוע פלוס האוכל שיוגש באירוע במחיר אטרקטיבי ומשתלם. אם נערכתם מבעוד מועד, תוכלו גם להגיע לערב טעימות באולם או בגן האירועים וכך לטעום מהאוכל ולראות שהוא אכן טעים ואיכותי ואתם מתחברים לטעמים. 

אטרקציות לאירוע 

אטרקציות משתנות מאירוע לאירוע. מה הכוונה? אם מדובר על אירוע משפחתי, האטרקציות יהיו בסגנון תא צילום, מגנטים, חלוקת זוהרים, בר משקאות ומיצים ועוד. אם מדובר על אירוע של גיבוש עובדים, תוכלו להזמין אטרקציות כמו, משחק פיינטבול, משחק לייזר תאג, ביקור ביקב, סדנאות לעובדים הכוללות התנסות בבישול ואפייה ועוד.  

כמות המוזמנים 

אם מדובר על אירוע משפחתי, יש לבדוק ולהעריך כמה מוזמנים צריכים להיות לכם באירוע. כך תדעו גם להיערך מבחינת המקום המתאים לכם לקיום האירוע. אם מדובר על אירוע של גיבוש עובדים, אז תוכלו לשלוח מייל תפוצתי לכל העובדים ולבקש אישורי הגעה ליום הגיבוש. בהתאם לכך, תוכלו גם להעריך מה יהיה ביום הגיבוש מבחינת האטרקציות, המיקום שלכם והאוכל. 

שורה תחתונה 

אם אתם מפיקים את האירוע בעצמכם, עשו זאת בסבלנות ונסו להתחיל במשימה כמה שיותר מוקדם. כך יהיו לכם הרבה פחות תקלות ותגיעו לאירוע כשאתם מאורגנים והכי חשוב רגועים, שהכל ינוהל כמו שצריך.