מקום לאירוע 

קחו בחשבון שאם אתם מתכננים להפיק אירוע עסקי במסגרת השקת מוצר או שירות חדש שלכם או במסגרת אירוע חברה לכל העובדים, עליכם להיערך לכך כמה שיותר מוקדם. הדבר אומר לחפש ספקים, מקום לאירוע וכמו כן לבדוק לגבי אטרקציות מתאימות. ככל שתהיו יותר מאורגנים ותבדקו את הדברים לעומק, כך תוכלו להפיק אירוע מנצח בקלות וללא סיבוכים מיותרים. 

אם מדובר על אירוע של השקה ולא על אירוע של יום גיבוש, מומלץ להשכיר מקום. תוכלו להשכיר אולם או גן אירועים. מה שכן, תוודאו לפני כן את מספר המשתתפים שיש לכם באירוע. כך תוכלו לדעת איזה מקום מתאים לכם ביותר. אם מדובר על אירוע בסגנון יום גיבוש, תוכלו להגיע למסעדה. גם כאן, יש לוודא מי מגיע בוודאות ובהתאם לכך להיערך עם המסעדה. יתרה מזאת, אפשר גם להפיק אירוע בשטח. במיוחד אם מזג האוויר נעים.  

אוכל באירוע 

אם מדובר על אירוע שיתקיים באולם/גן אירועים, תוכלו לסגור עסקת חבילה עם בעלי המקום. זו תכלול את השימוש במקום פלוס האוכל. מבחינת הגשת האוכל, תוכלו לבחור שהוא יוגש במסגרת בופה וכל עובד ייקח לו את המנות שהוא רוצה או שהאוכל יוגש על ידי המלצרים וכל עובד יוכל לבחור איזו מנה הוא רוצה לאכול.  

אם מדובר על אירוע המתקיים בחוץ, תוכלו להשכיר את שירותיה של חברת וכמו כן להזמין חברה להשכרת ציוד לאירועים, שתהיה ממונה על כל מה שקשור לארגון מבחינת הציוד כמו, שולחנות, כיסאות, כלי אוכל ועוד , תוכלו לבחור בין חברת קייטרינג טבעוני, בשרי או חלבי. לפני שאתם בוחרים לקחת את שירותיה של חברת , בקשו לטעום את האוכל. נציגי החברה כבר יזמנו אתכם לערב טעימות. נסו לטעום כמה שיותר מנות ובהתאם לכך, העריכו את איכות האוכל.  

אטרקציות לאירוע 

אם מדובר על אירוע של השקת מוצר או שירות, תוכלו גם לחלק בו כל מיני מתנות לעובדים ולמשתתפים הנוספים שהזמנתם לאירוע. אלו יכולות להיות מתנות בסגנון מוצרי פרסום כמו, עטים, חולצות, כובעים וכן הלאה. מבחינת אטרקציות לאירוע זה, תוכלו להזמין צלם מגנטים לאירוע וכמו כן עצם השקת המוצר או השירות, תהיה האטרקציה המרכזית של האירוע. 

אם מדובר על אירוע גיבוש, תוכלו גם לחלק את אותן המתנות לעובדים שלכם. כמו כן, תוכלו גם לפנק אותם בכל מיני אטרקציות מתאימות שישתלבו נהדר ביום זה. תוכלו להזמין הרצאה מעניינת, לקיים סדנאות שוקולד, סדנאות צחוק ועוד.  

שורה תחתונה 

נסו להפיק את האירוע בסבלנות ועל הצד הטוב ביותר שאתם יכולים. בדקו את המחירים עם הספקים השונים שאתם מתקשרים אליהם. ערכו השוואה בין הצעות המחיר שאתם מקבלים, בדקו את הניסיון של הספקים ובדקו המלצות. כך תוכלו לדעת שאתם מפיקים אירוע עם אפס תקלות. עם הזמן וככל שתפיקו יותר אירועים כאלה, אתם תהיו הרבה יותר מיומנים ומנוסים ובכלל הפקת האירוע תהיה עבורכם הרבה יותר פשוטה וקלה.