טיפים להשכרת ציוד לאירועים מכל הסוגים

בין אם זה אירוע פנים ובין אם זה אירוע חוץ לכל אירוע יש ציוד מינימאלי שחייב להיות כדי להפוך את האירוע למעניין ויעיל. אירועים באולם בדרך כלל מאובזרים מספיק, אולם אירועים בחוץ זה כבר סיפור שונה. לאירוע חיצוני יש צורך בגיבוי של חשמל על ידי גנרטור, אמצעי קירור לשתייה, אמצעי חימום לאוכל, שולחנות ניידים לאכילה, כיסאות ועוד.

טיפים להשכרת ציוד לאירועים

הכי נח כשאפשר לשכור את כל הציוד מאותו מקום אך לא תמיד זה אפשרי.

מה כדאי לשאול בבית העסק ממנו אתם שוכרים ציוד? להלן מספר טיפים להשכרת ציוד לאירועים:

•    האם החברה מובילה לכל מקום? גם אם האירוע שלכם מתקיים ביער או בחוף הים? ישנן חברות שמגבילות את מקום האספקה. כמו כן ישנן חברות שמגבות רק אירועים בטווח חדרה –גדרה . אם אתם נמצאים בצפון הרחוק או בערבה כדאי שתדגישו זאת לפני האירוע.

•    האם בנוסף לציוד יש איש צוות שמתפעל יחד אתכם את הציוד? סביר שלא תדעו כיצד לתפעל את רוב הציוד שאתם זקוקים לו , אבל לא תמיד לוקחים בחשבון את עלויות הנלוות של אנשי התפעול.

•    האם בית העסק מטפל רק בלקוחות מוסדיים או גם ללקוחות פרטיים. זה חשוב לא רק מבחינת המחיר אלא גם מבחינה טכנית. לבתי עסק קל לעבוד עם מוסדות כי הם רווחיים לטווח ארוך. וודא שגם כלקוח פרטי אתה לא נופל בין השורות או מקבל הצעת מחיר שאיננה משתלמת עבורך.

•    הפרידו בין הצרכים שלכם. לא מחויב מן המציאות כי השכרת ציוד לאירועים תהיה מאותה חברה. לא תמיד משתלם לקחת עסקת הכל כלול. בוודאי שאם אין לכן זמן ואפשרות לעמוד מול מספר ספקים אז כדאי להוציא קצת יותר למען הוודאות. אך לרוב לכל חברה יש מוצר זול ומוצר יקר וכדאי לבחון את המוצרים אחד לאחד.

•    השקיעו משאבים בתיאום מדויק בין הספקים, כך שברגע האמת לא תצטרכו לחכות בגלל ספק אחד שמתנגש עם ספק אחר. במיוחד כאשר מדובר על אירוע חוץ בשעות החשיכה.