כיצד אפשר לעשות זאת נכון?  

אם יש לכם אירוע ואתם רוצים לתכנן אותו בצורה בה האורחים שלכם יישארו פעורי פה, כמו גם ייהנו מאירוע ייחודי ויוצא דופן – חשוב שתדעו כי תכנן אירוע חיצוני, על חוף הים, בקרחת היער, בין הכרמים, במרפסת אורבאנית, או בכל מקום טרנדי ויפה: מקנה דרך נפלאה לחגוג בצורה כיפית, שונה ואינטימית. 

כיום רבים האנשים שמחפשים את הדרך המתאימה לקיים את השמחה שלהם, בעוד שאירוע חיצוני הופך למיוחד, אינטימי ומרגש בזמן שרק כיפת השמיים, הכוכבים והטבע הנפלא מקשטים ומלווים את האירוע!  

בשל כך רבים מחפשים מקום לחגוג וזאת תוך בחירת מקום שווה לאירועים בתל אביב, ירושלים, בצפון או בדרום, בזמן שחשוב להבין כי תכנון אירוע בחלל חיצוני ולא באולם אירועים או בגן אירועים, מצריך תכנון מעמיק, שכן בעל השמחה חייב לדאוג לכל האלמנטים שיהפכו את החגיגה למושלמת, כמו גם נכונה ובטוחה.  

כיצד אפשר לתכנן נכון אירוע בחוץ? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:  

השכרת ציוד לאירועים – אירוע בחוץ שאינו מתקיים באולם אירועים סטנדרטי, דורש את כל הציוד הדרוש לקיום השמחה, כמו: ציוד תאורה והגברה, שולחנות, כסאות ודוכני הגשת אוכל, סכו"ם כוסות וצלחות, מערכות ישיבה, מוצרי טקסטיל וכל מה שדרוש לקיום אירוע בצורה טובה. נסו להתייעץ עם חברות השכרת ציוד לאירועים על מנת להבין איזה ציוד מומלץ שיהיה באירוע שלכם.  

הגנה על האורחים – חשוב להגן על האורחים שלכם על ידי ביטוח וזאת במידה ואתם מקיימים את האירוע ביער או באזור חיצוני. כדי לאפשר נוחות לאורחים, מומלץ לשכור שירותים ניידים אבל כאלה שנראים מעולה ולמקם אותם בסמוך לאירוע, תוך שיש להוסיף כמה וכמה אלמנטים חשובים, כמו: אוהל לאירועים בימי הסתיו והחורף, ציוד הצללה לימי קיץ חמים ושלל אלמנטים שיהפכו את האירוע שלכם לנוח יותר.  

קבלת אישורים – הקפידו לקבל את כל האישורים הדרושים לכם כדי לקיום אירוע חיצוני. אירועים ביער, בין הכרמים, על חוף הים ושלל אירועים בשטח חיצוני, דורשים אישור של הרשויות כמו רשות הטבע והגנים, המשטרה, הרשויות המקומיות ועוד, וזאת על מנת לקיים את האירוע בבטחה. בנוסף חשוב לשכור ציוד לאירועים שיהיה בטיחותי ומותאם אישית לצרכים שלכם ושל האורחים שלכם.  

הקמת שביל, חניה ורחבת ריקודים – שימו לב כי במיקום שאתם בוחרים לקיים את האירוע יש שביל נוח להגעה, רחבת ריקודים או שטח לריקוד, כמו גם במה, עמדת DJ וכל מה שצריך לקיום אירוע ייחודי ומצלח.