כל ההכנות הדרושות!  

חתונות המוניות המתקיימות באולם אירועים, בשעות הערב כמו גם באמצע השבוע, הן חתונות שנחשבות מיושנות יותר, בעוד שכיום המגמה בקרב זוגות נוגעת לתכנון חתונה ייחודית כמו חתונה בטבע, בין הכרמים אל מול נוף מופלא, בחצר הבית, כמו גם חתונה מיוחדת וקלילה המתקיימת בתוך אולם אירועים לחתונה בשישי בצהריים 

חתונות מיוחדות הפכו לאישיות יותר, כאלה שיש בהם קרובים ובני משפחה שהחתן והכלה מכירים הכרות עמוקה, הן הופכות מיום ליום לאינטימיות יותר, כמו גם שקיום אירוע באור יום הפך לנוח ואטרקטיבי יותר עבור רבים.  

מהן ההכנות הדרושות לתכנון אירוע ייחודי ויוצא דופן? הנה כמה משימות שחשוב לבצע: 

תכנון מקדים – לפני שאתם רצים לבחור אולם אירועים, חשוב לבצע לפני הכל תכנון מקדים של החתונה שלכם, תוך בחירת קונספט מושלם המתאים לאופי שלכם, כמו גם תכנון מקיף של אופן האירוע, השעות שבהן תרצו לקיים את הטקס, העונה המועדפת עליכם, כמו היום המתאים לכם בשבוע. בכך תוכלו לגבש תכנית ולהתמקד בדרך בה תרצו לחגוג את היום הגדול בחייכם.  

הכנת רשימת מטלות – רכשו דפדפת איכותית שבה תוכלו לבצע את כלל התכנונים, הסידורים והמשימות שיש לבצע לשם תכנון האירוע, כמו גם שבספר זה תוכלו להכין טבלת הוצאות וצפי להכנסות מהאירוע. בכך תוכלו להיות בשליטה בכל הנוגע לתכנון החגיגה שלכם. 

השכירו את הציוד הדרוש לחתונה ייחודית – אם אתם מתכנים חתונה מיוחדת בטבע או בכל חלל אירועים ייחודי ונעים, חשוב שתבצעו השכרת ציוד לאירועים. השכרת סכו"ם השכרת ציוד מטבח, שולחנות וכסאות, הקמת דוכני אוכל, כלי שתייה והגשה, קישוטים תפאורה ועוד, כולם נדרשים להפקת חתונה יוצאת דופן.  

בחירת אנשי מקצוע – בחרו אנשי מקצוע איכותיים וכאלה שמתאימים בשירותים ובאופי השירות שלהם לקונספט שבחרתם לתכנון האירוע. לדוגמא: צילום אומנותי יתאים לחתונה אינטימית וקטנה כמו גם לחתונת צהריים, תוך שהצלם "תופס" את הרגעים היפים והספונטניים ביותר באירוע.  

בחרו DJ או להקה בהתאם לסגנון המוזיקאלי שלכם ושל האורחים שלכם, הוסיפו אוכל איכותי אותו תטעמו כמה חודשים לפני האירוע ובחרו חברות אספקת ציוד לחתונות שיוכלו לספק לכם את כל הדרוש לקיום האירוע.  

בחירת חלל מתאים לשמחה שלכם – בחרו את חלל האירועים המתאים ביותר לאירוע שלכם.